ARHIIV

16/07/2014

Jutupaus

Olen päevareziimi endale täiesti sisse juba harjutanud. Õnneks hommikune äratus on nihkunud hilisemaks, alles kell 8:15! Ei tea kuna ma magada saan nii kaua nagu vanasti. Mitte kunagi vist.

Toidujuttu natuke.
Beebi on enamjaolt näputoit söönud (kurki, nektariine, herneid, keedetud kartulit, täistera makarone jne...) Kui juunis Eestis reisil käisime, siis ostsin beebile Soomest kaasa kõik püreed. See oli väga mugav, eriti kui me rändasime ühest kohast teise. Tundub, et ta harjus nende maitsetega ära, sest kui kodus olen ise süüa teinud, siis tihti tulevad grimassid missugused... Kuni tänaseni. Esimene amps oli harjumatu, kuid siis söödi ka hea meelega minu tehtud püreed. 

Püree retsept on: 
Pane punased läätsed ja porgandiviilud keema ja siis saumiksriga püreeks. 
Valmis!

Vähemalt mingigi õnnestumise tunne.

Tegelikult kui ajas tagasi minna, siis avasin täna silmad ja oli kohe nii paha tuju. Päikest kah polnud. Vihma sadas vahelduva eduga, varsti on suve lõpp ja muud pole kui vihm ja vihm.

Kolm korda vähemalt läks tuju täiesti ära. Viimane kord nüüd õhtul kui tahtsin järgmiseks nädalaks Eestisse laevapileteid ära osta. Vikingline lehekülg jamab, ei lase mul osta sooduskupongidega neid pileteid, mis kirjas. Närvi ajas. Jäidki ostmata.

Äkki homme...


1 comment:

  1. Pidin kirjutama... !

    Täna jälle ärkasime kell 7 :D

    ReplyDelete