ARHIIV

07/06/2014

Kes MA olen? Veel fakte

... Naine, kelle varbad peavad alati punaseks värvitud olema.

... Keegi, kes vihkab ootamist. Bussi ootamine, hilinenud rongi ootamine, lennujaamas passimine, laevale ja laevast välja saamine, arsti järjekorras istumine... Väoöhhh. Hilinemine... Kannatus katkeb ja närvid panevad mind proovile.

... Väike nudist, kes koju jõudes kähku kõik riided seljast heidab ja otsib paar mõttetut hilpu endale peale. Ja kindlasti pean kodus paljajalu olema. Kodus ma ei suuda sokkides olla, isegi kui on külm, siis panen kasvõi viis pluusi selga, aga sokke mitte. (Väga harva, ju siis on varvastel lakk maha kulunud.)

... Inimene, kes valmistab hoolega sõbranna külla tuleku puhul koogi. Aga ei suuda järgmist päeva oodata, vaid sööb juba ühe tüki varem ära. Ja seda juhtub päris tihti, eriti viimasel ajal.

... Öökoristaja. Siis saan rahus nautida koristamist. Nojah, tolmuimejat ei saa siis kasutada.

... Natuke pirtsakas. Ei söö võid, peeti, putru, maksatoite, ja tegelikult maru harva söön uuesti soendatud toitu. Lisaks sellele ma ei joo piima, kakaod ega kohvi.

... Kohati ka laisk. Peaaegu mitte kunagi ma ei triigi riideid ja ainult kord-kaks nädalas umbes pesen pesu. 

... Kodukana, kellel on peaaegu alati mitu rauda tules. Teen süüa, samal ajal koristan ja panen last magama või midagi taolist.

... Kellegi kaksik või teisik. Vähemalt kümme inimest on mulle elus öelnud, et ma meenutan kedagi. Isegi paar välismaallast. Aga keda??????


***
Päevad mööduvad meil siin linnulennul. Ei saa arugi ja suvi ongi varsti möödas.No comments:

Post a Comment