ARHIIV

10/06/2014

Uus pereliige - tolmuimeja

Juba terve aasta ma vingusin meie hädise tolmuimeja üle. See oli väga halb, üldse ei tõmmanud põrandaid ja vaipu puhtaks. Hoolimata sellest, et miljon korda seda puhastasime ja mida kõike veel proovisime.

Siis läksime Citymarketisse (ei meeldi see pood absoluutselt, pole harjunud ja asjad nii imelikus järjekorras. Ma olen rohkem Prisma-tüüpi inimene.). Igatahes otsustasin, et tahan head tolmuimejat, maksku mis maksab. 

Ja seal see siis seisiski. 349€Aga see pole veel kõik. Jumal tänatud oli soodushind 280€. Selle raha eest oleks pidanud see minuarust kas või laulma ka. Aga asi polnudki nii lilleline.

Ostsime ja viisime koju. Päris kobakas teine. Hakkasin kohe proovima. Kõige jubedama - lastetoa vaiba  peal, sest see ei lähe kunagi päris puhtaks. 

Ükskõik, mida ma ka ei teinud, see oli liiga võimas tolmuimeja. Vaip lendas suure kaarega mööda ilma, sest see toru imes kõik asjad enda sisse. 

Ega siis midagi. Viisime poodi tagasi. (Kusjuures selline nupp puudus selle tolmuimeja versioonil, millest võimsust reguleerida saab... Kuidas see võimalik on.) Jah, kahe lapsega poes ei olegi kõige lihtsam selliseid oste teha. Oma viga. Õnneks saime toote tagastada.

Ostsime siis uue ja natuke soodsama (oli vist 199€??) tolmuimeja, suhteliselt sama põhimõte (ilma riidest tolmukotita, valad sodi välja ja supsi valmis) ja võimsust saab ka reguleerida. Meie uus pereliige. Olen seda peaaegu iga päev nüüd kasutanud. Siiani olen rahul. Ultrasilence ehk vaikne.

Ja siin ta on:Otsisin Googlest parema pildi:No comments:

Post a Comment