ARHIIV

24/05/2014

Kõlab lihtsalt1. "Lähen vannitan lapsed ära."
4-aastane ja 6-kuune samal ajal vannis. Kuivatamine, riietamine... Et ikka lõbusam oleks, siis lähen ise ka samal ajal dušši alla.

2. "Käin poes."
Ohh sada asja on alati vaja. Iga kord muidugi unustan midagi. Kui on veel võimalus, siis käin koos lastega poes. Et ikka tähelepanu kogu aeg lastel oleks. Et kõikidel oleks tegemist ja meelelahutust. 

3. "Panen kähku riidesse ja sätin end valmis."
Kuna viimasel ajal käin harvem väljas, siis sellistel hetkedel on tore avastada, et ainuke riietus, mida selga tahan panna, enam ei mahugi. Ja nüüd kähku on vaja midagi välja mõelda. Ja kui on välja mõeldud ja riidesse pandud, siis on see lõpuks ikka beebi toidu või piimaga koos.

4. "Küpsetan midagi."
Koos lastega on jah teinekord lõbus teha süüa. Kuid pärast seda on köök nagu plahvatanud. Ja retsepte polekski eriti võimalik järgida, sest alati maitstakse ju teatud määr (näiteks) taigent enne valmimist... Ning kui emme selja keerab, siis lisatakse veel näiteks suhkurt või jahu.

5. "Oleme rõdul basseinis."
Soojade ilmadega on basseinis olek mõnus jahutav lastele. Aga selle nimel mina, muidugi higimull otsa ees, näen vaeva, et iga päev puhas vesi sinna ämbriga tassida ja siis palavuses kükitada ja jälgida, et Lennart ümber ei kukuks. Aga kui näen, et lastel on lõbus ja nad saavad tänu sellele jahutust, siis kogu mässamine on seda väärt.

1 comment: